[Firma] Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie


To ogłoszenie jest nowe! Ogłoszenie dodane mniej, niż 30 dni temu.

Szczegóły

Wyspecjalizowana wypożyczalnia urządzeń piorących. Trudnimy się dzierżawą odkurzaczy do czyszczenia ekstrakcyjnego. W ofercie mamy urządzenia piorące marki Karcher. Wszystkie urządzenia są na bieżąco serwisowane.

Dostępne są sprzęty Karcher Puzzi 10/1. Wraz z maszyną przekazuję dwie końcówki: do prania tapicerki a także do czyszczenia płaskich powierzchni.

Jest szansa wypożyczenia na 1 dobę lub od piątku do poniedziałku. Odkurzacz można wynająć bezpłatnie w siedzibie firmy. Na terenie stolicy i podwarszawskich gmin np. w Piasecznie czy Konstancinie przywozimy i odbieramy urządzenie wprost do domu.

Powinno się czyścić kanapy nie mniej niż 2 razy. Dzięki częstemu czyszczeniu można utrwalić atrakcyjny wygląd mebla. Wewnątrz tapicerki gromadzi się duża ilość bakterii. Dodatkowo brudna tapicerka nie prezentuje się atrakcyjnie.

Profesjonalne firmy ze stolicy najczęściej wykonują usuwanie brudu wykładzin metodą ekstrakcyjną. Skupia się na czyszczeniu materiału mieszanką wody i chemii. To nieskomplikowana i wyjątkowo efektywna metoda, która równie dobrze sprawdza się w przypadku najtrudniejszych zabrudzeń.

Czy realne jest pozbycie się wszystkich plam z kanapy? Oczywiście. Należycie przemyślana metoda razem z nowoczesnym odkurzaczem oraz dobrymi środkami do czyszczenia umożliwia usunąć wyjątkowo ciężkie zabrudzenia, jakie źle wpływały na „look” kanapy.
Nazwa (Usługa) Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię