[Firma] Schody z drewna do wnętrza od producenta

  • By Drewdom
  • Kategoria Budowanie
  • Lokalizacja Biłgoraj

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Proponujemy wygodne schody drewniane na wymiar. Jeżeli szukasz eleganckie, starannie wykonane schody do wnętrza domu to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Firma Drewdom wykonuje schody z drewna już od od prawie 4 dekad – schowana pomiędzy lasami Puszczy Solskiej z szerokim dostępem do najwyższej jakości drewna. Jest to zakład rodzinny z wielkim doświadczeniem i praktyką. O schodach wiedzą wszystko! Długoletnie doświadczenie ma bezpośredni wpływ na sposób wykonania, trwałość drewna, szybkość montażu a także świetny kontakt z klientem.
Fima Drewdom montuje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Region działa firmy to promień 300 km od Biłgoraja.

Dlaczego schody drewniane są tak często wybierane? Drewno jest naturalnym materiałem, który wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność i idealnie komponuje się z zielonymi ozdobami, szklanymi elementami, ceglaną ścianą, betonem itd. Drewno jest wytrzymałe i pięknie się prezentuje, nawet po wielu latach. Idealnie wpasowuje się wkomponowuje się w najróżniejsze style wystroju wnętrz.

W celu zaznajomienia się z ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, oraz wejście na stronę internetową, gdzie jest zaprezentowana galeria schodów Drewdom.
Nazwa (Usługa)Schody z drewna do wnętrza od producenta
Ogłoszenieprywatne
Dodano25.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię