[Firma] Kurs Excel


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Witamy w witrynie internetowej firmy Langolian. Przeprowadzamy kursy Microsoft Excel na trzech poziomach zaawansowania. Nasza obszerna oferta posiada profesjonalne szkolenia Microsoft Excel zarówno dla osób początkujących w których osoba zaczynający pracę z MS Excel zapozna się m. in. z podstawowymi zasadami tworzenia i działania arkuszy kalkulacyjnych, opanuje umiejętności pozwalające na pracę z arkuszami kalkulacyjnymi , czy wykonywaniem obliczeń, sporządzaniem wykresów
poprzez średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla kursantów , które już poruszają się w środowisku Excela, kończąc na poziomie zaawansowanym dzięki, któremu kursant poszerzy wiedzę z obszaru analizy danych, tworzenia zaawansowanych formuł , segregowanie danych , grupowanie wykresów, co w przyszłości przełoży się na bardziej efektywne wykorzystanie możliwości MS Excel-a

Jeżeli nie jesteś pewien/pewna od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś rozpocząć szkolenie Microsoft Excel , napisz do nas e-maila, a prześlemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego trenera, pozwoli nam zaproponować od którego poziomu rozpocząć szkolenie .

W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia z programowania w języku Visual Basic w aplikacji Excel oraz pozostałe kursy z pakietu MS Office .

W witrynie Langolian znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące programów oraz terminów poszczególnych kursów. Szkolenia Excel prowadzone są w trybach otwartym, zamkniętym oraz zdalnie, w zależności od potrzeb Klienta i ilości zgłoszonych osób . Kursy Excel prowadzimy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Gdańsku , Warszawie Lublinie, Krakowie . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do biur naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i program możemy dostosować do potrzeb i poziomu zaawansowania zgłoszonych uczestników.

W przypadku gdy brak czasu ogranicza Państwu możliwość dojazdu na kurs w formie otwartej , zachęcamy do zapisania się na szkolenia w formie zdalnej (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą trenera - kamera nie jest wymagana) forma kursów online niczym się nie różni od kursów Excel twarzą w twarz . Prowadzący cały czas udostępnia ekran swojego laptopa , natomiast uczestnicy w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Kurs Excel
Ogłoszenieprywatne
Dodano02.10.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię